اصفهان.خیابان هشت بهشت غربی
شرکت آهن یاب
ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعد از ظهر
شنبه تا پنجشنبه
به صورت آنلاین ۲۴/۷
(+۹۸) 03136004

قیمت میلگرد و تیرآهن در شرایط پس از برجام

17\04\1397
قیمت آهن الات در شرایط پس از برجام چگونه خواهد بود

پس از اعلام وضع تحریم ها در خرداد ماه و خروج ایالات متحده امریکا از برجام گروه فلزات از جمله تیرآهن میلگرد و ورق گرم در ایران دچار تحولات قیمتی بسیاری گشته به نحوی که حدود ۱۰۰۰ تومان افزایش قیمت در قیمت آهن آلات بخصوص آهن آلات نیمه آماده همچون تیرآهن و میلگرد و ورق گرم و سرد و پروفیل و نبشی و ناودانی تولید در کارخانجات داخلی داشته است.
به گزارش آهن یاب این تنش قیمت آهن آلات ناشی از اتفاقات داخلی و خارجی و بیشتر جو روانی ایجاد شده دراین حوزه و ناامیدی از آینده این گروه محصولات فلزی گردیده.حتی تصمیمات دولتی نیز در بیشتر خراب نمودن این وضع قیمت آهن آلات بی تآثیر نبوده و با تصمیمات روزانه مسئولین مربوطه باعث ایجاد رانت و افزایش قیمت در این بخش شده است.
حال باید منتظر ماند که آیا این محصولات فولادی و این قیمت آهن آلات توان ایجاد کشش در عرضه را تحمل خواهد نمود یا با فرو ریختن قیمت آهن آلات نرخ های پایینتری را در اینده برای محصولات فولادی باید در نظر گرفت.

تیم تحلیلی آهن یابنظرات کاربران
  • آرزو
    اکبری8/8/2018 4:24:40 PM
    توروخداقیمتا رو بیارین پایین چه وضعشه آخه بعد از سالهاانتظار خانه امسال یه چن تومن جمع کردم یه خونه ی 50متری درست کنم که الان پولم کفاف پول آهن رو هم نمیکنه😢😢
ارسال نظر