اصفهان.خیابان هشت بهشت غربی
شرکت آهن یاب
ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعد از ظهر
شنبه تا پنجشنبه
به صورت آنلاین ۲۴/۷
(+۹۸) 03136004

پرسشهای متداول

۱-آیا وبسایت آهن یاب معتبر هست؟

بله.آهن یاب توسط شرکت راهبران فولاد سپاهان پشتیبانی میشود که بیش از ۲۰سال در حوزه آهن آلات صنعتی و ساختمانی فعالیت داشته و امروز زیر نظر وزارت بازرگانی و اتحادیه صنف آهن فروشان و همچنین سازمان امور مالیاتی میباشد.وهمچنین دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ساماندهی از وزارت تنظیم ارتباطات در این حوزه میباشد.و شما میتوانید با خیال راحت خرید خود را در وبسایت انجام دهید.

۲-آیا قیمتهای اعلام شده در سایت معتبر هستند؟

بله.قیمتهای اعلامی در سایت بصورت روزانه به روز رسانی میگردد و شما میتوانید پس از اعلام قیمت روزانه حداکثر در همان روز ثبت سفارش کنید.قیمتهای روزانه هرروز از ساعت ۱۱الی ۱۴به روز میشوند و تا پایان همان روز و روز بعد ساعت۹ صبح معتبر هستند.در مواردی که بازار پر تنش باشد تاییدیه تلفنی قبل از ثبت سفارش الزامی میباشد.

۳-پس از ثبت سفارش و پرداخت چه اتفاقی می افتد؟

پس از ثبت سفارش شما کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند و تاییدیه تلفنی و هماهنگی لازم را با شما انجام میدهند.و بعداز آن سفارش شما به کارخانه یا انبار مربوطه اعلام میگردد جهت جذب تریلر و حمل محصول و پس از بارگیری وزن و شماره موبایل راننده نیز به مشتری اعلام میشود.

۴-روش تسویه حساب در آهن یاب چگونه است؟

با تو جه به اینکه در وبسایت آهن یاب برای یک ظرفیت محصول ۲۳۵۰۰ کیلوگرم بصورت علی الحساب دریافت میشود.ملاک پرداخت شما وزن اعلامی توسط باسکول کارخانه میباشد و پس از آن کسر یا اضافه پرداخت توسط حسابداری پیگیری و تا حداکثر دو روز کاری بعد با مشتری تسویه میگردد.

۵-چطور میتوانم فاکتور رسمی مالیات بر ارزش افزوده دریافت کنم؟

برای دریافت فاکتور رسمی کافی است به لینک که در صفحه اصلی وجود داردتحت نام درخواست فاکتور ارزش افزوده  بروید و مشخصات دریافت فاکتور خود را ابراز نمایید تا فاکتور رسمی برای شما صادر شود

توجه داشته باشید که فاکتور رسمی فقط برای شرکتهای معتبر و یا اشخاص صادر میشود و امکان صدور فاکتور برای شرکتهای بلک لیست وجود ندارد.

برای اطمینان از معتبر بودن شرکت ها در اداره امور مالیاتی به اینجا مراجعه فرمایید.

۶-اگر در محصول ارسال شده برای من مشکلی وجود داشت چطور میتوانم پیگیری کنم؟

این مجموعه تمامی تلاش خود را مینماید که محصولات درجه یک و با بهترین کیفیت ظاهری و آنالیزی برای مشتریان خود ارسال کند و اگر محصولاتی دچار مشکل باشد و طرفین به این باور برسند که محصول ارسال شده کیفیت مناسب مورد درخواست مشتری را ندارد این مجموعا متعهد میگردد که با هزینه خود محصول درخواستی را عودت نماید و محصول مورد انتظار مشتری را مجدد ارسال کند(گارانتی کیفیت محصولات)

۷-قیمتهای اعلامی در آهن یاب شامل مالیات بر ارزش افزوده میباشد؟

بله.کلیه نرخها در وبسایت آهن یاب شامل مالیات بر ارزش افزوده میباشد.

۸-کارمزد وبسایت برای خرید آهن آلات چقدر میباشد؟

آهن یاب مبلغ ۱۰الی۲۰ تومان به ازای هر کیلوگرم کارمزد در قیمتهای اعلامی در وبسایت لحاظ کرده که در مقایسه با قیمتهای دلالان آهن و انبار داران بسیار ارزان و مقرون به صرفه میباشد.

۹-آیا میتوانم از وبسایت آهن یاب خرید اعتباری انجام دهم؟

بله.برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش در ارتباط باشید

۱۰-آیا میتوانم سفارش محصولات خاص فلزی را بدهم؟

بله از قسمت ثبت سفارش اختصاصی میتوانید سفارش محصولات مانند تیرآهن لانه زنبوری-پروفیلهای z -آب رو- و... را برای ما ارسال فرمایید تا پس از تولید در انبار اصفهان برای شما ارسال گردد.ارسال نقشه ساخت بصورت فکس یا تلگرام برای این محصولات الزامیست.

۱۱-چطور میتونم از هزینه حمل محصول خود قبل از خرید اطلاع پیدا کنم؟

شما میتوانید با کارشناسان فروش آهن یاب از طریق شماره ۰۳۱۳۶۰۰۴ تماس حاصل فرمایید و نرخ کرایه تا مقصد خود را از هرکارخانه جویا شوید. 

۱۲-آیا میتوانم خرید خود را تلفنی نیز انجام دهم؟

بله.شما میتوانید از طریق شماره ۰۳۱۳۶۰۰۴ با کارشناسان فروش در تماس باشید و ثبت سفارش خود را تلفنی انجام دهید.کارشناسان ما ازشنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹صبح تا ۱۷ و پنجشنبه ها از ۹ تا ۱۳ آماده پاسخگویی به شما هستند.

۱۳-آیا امکان خرید بار صادراتی نیز وجود دارد؟

بله.جهت هماهنگی و اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش آهن یاب در تماس باشید.۰۳۱۳۶۰۰۴

۱۴-آیا امکان خرید زیر یک ظرفیت وجود دارد؟

خیر.ثبت سفارش باید به حد نصاب یک ظرفیت تریلر برسد زیرا که  هزینه حمل بالایی برای مشتری دارد و مقرون به صرفه نمیباشد

ولی میتوانیم تا ۵رقم محصول در سایزهای مختلف رادر یک تریلر برای مشتریان بارگیری و ارسال نماییم .

۱۵-حداکثر تا چه تناژی از محصول در یک تریلر قابل بارگیری میباشد؟

بصورت معمول ۲۳۵۰۰کیلوگرم برای هر تریلر امکان بارگیری وجود دارد ولی در صورت نیاز به بارگیری بیشتر تا سقف ۲۷۰۰۰کیلوگرم با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.۰۳۱۳۶۰۰۴