قوانین و مقررات

قوانین و مقررات که لازم است قبل از خرید آنها را مطالعه فرمایید

۱-فروشگاه آهن یاب در ۲۴ ساعت شبانه روز باز میباشد و قابلیت خرید در همه ساعات شبانه روز برای مشتریان امکان پذیر میباشد.

۲-قیمتهای ارائه شده در سایت با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده میباشد.و امکان ارائه فاکتور رسمی برای کلیه محصولات امکان پذیر میباشد.

۳-برای خرید آهن آلات نیازی به تایید تلفنی در صورت به روز بودن قیمتها نمیباشد و برای خرید محصولات با قیمتهای به روز نشده نیز به تایید تلفنی میباشد.

۴-برای خرید محصولات عضویت در سایت الزامیست.

۵-یک ظرفیت تریلی جهت حمل محصولات ۲۳۵۰۰ کیلوگرم میباشد و تا مقدار ۲۵۰۰۰ کیلوگرم قابل افزایش بارگیری میباشد.

۶-پرداخت شما از طریق سایت بصورت پیش فاکتور میباشد.(محاسبه تناژ تریلی ۲۳۵۰۰کیلوگرم میباشد) و پس از اعلام قطعی وزن تسویه کامل با مشتری طی ۲۴ ساعت کاری انجام میپذیرد.و فاکتور رسمی را پس از تسویه محصول برای مشتری ارسال میگردد

۷-مشتری میتواند از طریق پنل کاربری خود سفارشات محصولات را مشاهده و از روند ارسال محصولات درخواستی مطلع گردد.

۸-وزن اعلام شده برای هر شاخه میلگرد یا تیراهن یا سایر محصولات تقریبی بوده و ملاک محاسبه فقط وزن اعلامی باسکول مبدأ میباشد.

۹-برای خریدهای اعتباری میتوانید باهماهنگی  قسمت فروش و پس از اخذ اعتبارات مورد نیاز مجموعه اقدام به خرید فرمایید.(امکان خرید از طریق ضمانت نامه بانکی)بصورت اعتباری میسر میباشد.

۱۰-این مجموعه تمامی تلاش خود را مینماید که محصولات درجه یک و با بهترین کیفیت ظاهری و آنالیزی برای مشتریان خود ارسال کند و اگر محصولاتی دچار مشکل باشد و طرفین به این باور برسند که محصول ارسال شده کیفیت مناسب مورد درخواست مشتری را ندارد این مجموعا متعهد میگردد که با هزینه خود محصول درخواستی را عودت نماید و محصول مورد انتظار مشتری را مجدد ارسال کند(گارانتی کیفیت محصولات)

۱۱-برای محصولات سفارش کاری ارسال نقشه یا ابعاد محصول از طریق فکس یا تلگرام یا ارسال اطلاعات از طریق پنل کاربری الزامی است

و در پایان این مجموعه به به کار گیری کادری مجرب و با تجربه یک خریدی بسیار آسان و مطمئن را برای مشتریان عزیز فراهم نموده است.

جهت اطلاع بیشتر و پاسخگویی سایر سوالات با شماره ۰۳۱۳۶۰۰۴ تماس حاصل فرمایید.