اصفهان.خیابان هشت بهشت غربی
شرکت آهن یاب
ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعد از ظهر
شنبه تا پنجشنبه
به صورت آنلاین ۲۴/۷
(+۹۸) 03136004

رویه ارسال سفارش

روش ارسال سفارش در وب سایت آهن یاب

وبسایت آهن یاب در واقع یک فروشگاه آنلاین خرید آهن آلات صنعتی و ساختمانی میباشد که در آن محصولات کارخانه جات معتبر فولاد در کشور حضور دارند

ثبت سفارش در آهن یاب به منزله خرید محصولات به قیمت درب کارخانه میباشد و هزینه حمل تا مقصد سفارش به عهده خود سفارش دهنده میباشد.

ولیکن اکثر کارخانه جات فولادی در کشور خود دارای یک باربری هستند که جذب تریلر و حمل بار و بارگیری سفارش را تا آدرس مقصد بر اساس تعرفه مصوب وزارت راه  سختی ارسال محصول را از دوش 

خریدار بردارند.

در برخی موارد خریدار رویه حمل و بارگیری را شخصا بر عهده میگیرد که این کار باید با هماهنگی کارشناسان آهن یاب صورت پذیرد در این روش خریدار شخصا تریلر حمل بار خود را باید با هماهنگی کارشناسان به انبار کارخانه ارسال کند که محصول وی بارگیری و ارسال شود.

در مواردی دیگر نیز خریدار از آهن یاب درخواست جذب تریلر برای حمل محصول خود دارد که این کار از طریق کارشناسان این مجموعه امکان پذیر بوده و کرایه حمل و بارگیری با توافق سفارش دهنده و آهن یاب اعمال میشود.

در نهایت مجموعه آهن یاب و تیم پشتیبانی متعهد هستند از زمان ثبت سفارش تا رسیدن محصول به خریدار و همچنین مشکلات احتمالی در محصول را پیگیری و تا جلب رضایت مشتری این موارد را انجام دهند.